Zahradu ve stylu FOR GARDEN vám bude každý soused závidět

Také sníte o zahradě tak krásné, která i přes plot ohromí každého kolemjdoucího? Přijďte si pro cenné rady odborníků, ale i prohlédnout novinky a trendy na veletrh FOR GARDEN a proměňte svůj zahradní sen ve skutečnost.

Zahrada se může stát dokonalou oázou k rozjímání a odpočinku, ale vyžaduje pravidelnou péči a mnohdy i zásah odborníka. Mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN vám ve dnech 21. až 24. března v PVA EXPO PRAHA v Letňanech poradí jak na to.

Inspirovat se tu bude možné nejen prověřenými produkty tradičních firem, ale také novinkami z oboru zahradního nábytku přes stavební materiály, podlahové krytiny nebo sortiment pro budování teras a venkovních kuchyní, až po zavlažovací systémy nebo technologie pro biobazény a jezírka. Chybět nebude ani nabídka potřebného nářadí a zahradní techniky. Milujete růže? Přijďte si prohlédnout nové vyšlechtěné odrůdy a další květiny, které na své zahradě zkrátka musíte mít. FOR GARDEN přinese komplexní nabídku všeho, co k dokonalé zahradě patří.

Vše pro perfektní terasu i dětský koutek


Novinku přináší na veletrh například společnost FASÁDY & TERASY, která představí unikátní systém Buzon BRS pro pokládku velkoformátové dlažby, jehož podstatou je pokládka dlažby na hliníkové profily. Profesionálové z ASKO-NÁBYTEK zase do Letňan přivezou nové typy dětských domků nebo zahradního nábytku. Své fanoušky si jistě získá i unikátní houpací lehátko od této společnosti.

Vaření pod širým nebem

Pokud jste v projektování svých zahradních plánů natolik pokročilí, že přemýšlíte už i o vaření pod širým nebem, určitě vás nadchne sortiment firmy POLITUS, která představuje ojedinělou výrobu venkovních kuchyní z nerez oceli. Nebude chybět ani velký výběr grilovací techniky. Své doslova žhavé novinky veze na FOR GARDEN společnost BANADOR a mnoho dalších.

Otvírání jara

V rámci čtyřdenního doprovodného floristického programu se v pátek 22. března uskuteční již tradiční soutěž zahradnických škol OTEVÍRÁNÍ JARA, která podporuje zahradnické a floristické řemeslo. Talentovaní studenti budou o vítězství bojovat již počtvrté. I letos soutěž podpoří dobrou věc. Dražba floristických výrobků půjde ve prospěch Nadačního fondu MOJE VELKÉ PŘÁNÍ. Dražbu výrobků ze soutěže bude moderovat populární moderátorka Michaela Dolinová.

Toto je jen malá ochutnávka celého programu veletrhu FOR GARDEN. Na akci se představí mnoho renomovaných firem. Připravena je i rozsáhlá nabídka určená pro majitele volnočasových center, hotelů a hotelových komplexů, lázeňská centra, a především města a obce. Přijďte se inspirovat na letošní 13. ročník veletrhu FOR GARDEN.

A pozor! Kdo dorazí na veletrh ve čtvrtek a v pátek, může vyhrát v tipovací soutěži letecký zájezd na holandskou květinovou burzu včetně ubytování v hodnotě 30 000 Kč.

Zaujalo vás něco?

      Komentujte článek

      Obydlíčko