Zahradní studio – moderní bydlení pro nenáročné

Moderní a ekologické bydlení, které se přizpůsobí vašim potřebám. To je Garden studio od anglické firmy in.it studios. Hledáte-li netradiční bydlení v blízkosti přírody, mohlo by být právě Garden studio tou správnou volbou. Možná vám toto bydlení připomíná zahradní domek na nářadí a bedny s jablky, ale domky od in.it studios jsou postaveny ze stejného materiálu a stejnou technologií jako klasický dřevěný dům.

Celý dům je dobře zateplen a jsou použita dvojitá bezrámová okna a dveře, která dodávají domu elegantní a moderní vzhled. Díky skládacím dveří je možné celou čelní stěnu otevřít a tak propojit obytný prostor s verandou. Studio má topení, osvětlení, kuchyň a koupelnu s WC. Vše, co očekáváte od moderního bydlení zde najdete.

Zahradní studio se dodává v několika verzích a velikostech. Je možné vytvořit dům libovolné velikosti a zvolit si vlastní dispoziční řešení. In.it studios klade velký důraz na řemeslné provedení a hlavně k výrobě používá co nejvíce přírodních materiálů.  In.it studios  se zavazuje k vytváření obydlí, které je šetrné k životnímu prostředí. Například zde nenajdete jedinou stopu použití PVC.

Autor a zdroj fotografií: In.it studios
We will be happy to hear your thoughts

      Komentujte

      Obydlíčko
      Logo