Zábavné pikle nejen pro děti, české a z přírodních materiálů

Jestliže hledáte zajímavé a hlavně přírodní hračky pro děti, navíc hračky, které podporují fantazii, jemnou motoriku, chuť tvořit a hlavně nabízejí zábavu na dlouhé hodiny, přesto pokaždé jinou, zavítejte na Pikle. Najdete tu nejen Kufříkov z legendárních dětských papírových kufříků, ale také kreativní sady pro tvorbu všeho krásného i praktického. Nechybí ani vzdělávací sady.

Když se potkají dvě kreativní ženy, z výsledku se těší spousta lidí

Ženy už to tak prostě mají. Svou kreativitu často nasměřují k dětem, k domácnosti nebo k módě. A právě děti jsou skupinou, která umí s kreativními podněty dokonale pracovat a vděčně ji ocenit. Proto se není čemu divit, že i Jana a Jitka, které stojí za projektem Pikle, se zaměřily právě na tvořivost dětí (a jejich rodičů).

Jana a Jitka z Pikle z Pytle

V jednoduchosti je to kouzlo

Ať se podíváte v eshopu Pikle kamkoliv, všude na vás vykoukne jednoduchost. Ale ta pozitivní jednoduchost, díky které si všechny pořízené věci můžete proměňovat a přizpůsobovat k obrazu svému. Hračku nebo kreativní sadu si vždy přizpůsobíte podle nálady, nápadu, situace. Nejsou tu absolutně žádná omezení.

Nejen hlemýžď si nosí domeček s sebou

Úžasný je nápad nazvaný Kufříkov. Tedy klasické papírové kufříky, které jsou zevnitř pomalovány a vybaveny podle zvoleného tématu. Pořídit do nich můžete jednoduché dřevěné postavičky a další vybavení, díky nimž dostanete dokonalý dětský domeček pro panenky. Anebo koupit najednou celou sadu se vší výbavou.

Kufříkov - nádherný nápad na mobilní hračku

Kufříkov – nádherný nápad na mobilní hračku

Proč je Kufříkov přímo k nezaplacení? Můžete si ho totiž vzít kdykoliv a kamkoliv s sebou. Potřebujete zůstat se starším dítětem na tréninku a mladšího tedy vzít s sebou? S Kufříkovem to nebude nejmenší problém, protože se mladší potomek zabaví s touhle hračkou. A rozhodně nemusí být jen pro holky. Kufříkov si můžete upravit třeba na velkou garáž a servis pro auta.

Kreativní sady pro tvorbu doplňků

Pokud patříte k lidem, co rádi něco vytvářejí, můžete na Pikle vybírat z velkého množství kreativních sad. Na co jsou zaměřeny? Například na tkaní, na první zoubky, na tvorbu lapače snů. Na tkacích rámečcích si můžete vytvořit, co vám doma nebo v Kufříkově ještě chybí.

Tkací rámeček od Pikle

Tkací rámeček od Pikle

A pokud chcete umožnit tkaní i menším dětem, můžete využít sadu tzv. hobby špagátů, které jsou vyrobeny z bavlny, jsou z odřezků tkanin a jsou ručně namotané. Jsou tedy z materiálu, díky kterému lze snadno háčkovat, plést a tkát ve formátu XXL.

Zaměřeno na poznávání i vzpomínky

Některé sady jsou zaměřeny hlavně na poznávání, například sada Malý hvězdář. Díky ní mohou děti poznávat nejznámější souhvězdí. A možná i rodiče je pak snadněji najdou na skutečné noční obloze. Stačí posvítit baterkou a hned máte na stěně třeba Andromedu.

Vzpomínkové sady jsou určeny třeba pro sledování růstu zoubků. Najdete tu kartičky, kam můžete zakreslovat, kdy a který zoubek narostl. Pak je tu kartička i pro zoubky, které později vypadnou. Plátěný pytlík na mléčné zuby a sadu broušených skleněných korálků jako odměnu za každý zoubek.

Rodiče větších dívek možná ocení sadu Menarche, která je určena na první menstruaci. Je v ní mnoho informací o menstruaci, několik různých menstruačních pomůcek, ze kterých si pak dívka může vybírat. A díky tomu vyzkoušet, která jí bude nejvíce vyhovovat. Vyzkoušet může i ulevující prostředky a také si vyrobit ojedinělý šperk. Sada vznikla ve spolupráci s odbornicemi v této oblasti.

Líbí? Mrkněte na pikle.cz.

We will be happy to hear your thoughts

      Komentujte

      Obydlíčko
      Logo