Jaké jsou podle Oresi trendy v kuchyni pro rok 2018?

Pokud chcete zařizovat kuchyň, jistě se rozmýšlíte, do jakého designu se vrhnout a jaké vybavení a doplňky do ní pořídit. Pokud chcete kompletní inspiraci moderními kuchyněmi, jistě vás v mnohém osloví nabídka kuchyní Oresi. Je rozdělena do mnoha kategorií přesně podle toho, po čem toužíte právě ve vaší kuchyni.

Jednoduchost a bílá barva jsou na ústupu

Nyní naopak vede kreativita a rafinovanost, zajímavé barvy a odvážnější tvary. Ale stále se zachovává dokonalá praktičnost. Trendy kuchyně roku 2018 je pestrá, nápaditá a chytrá. Letos se dává prostor tmavým odstínům, které kuchyni ozvláštní a příjemně dekorují. Jde o tmavé odstíny modré, fialové, zelené, šedé, rubínové nebo antracitové.

Naprostým hitem jsou tmavé matné linky. V kombinaci se světlým kovem dostanete perfektní výsledek. A rozhodně se nemusíte bát, že by kuchyně působila umatlaným dojmem. Ano, na tmavých barvách je nepořádek vidět. Ale díky moderním povrchovým úpravám bude snadné udržovat povrch linky čistý.

Nevyužitý prostor už se nenosí

Veškeré volné místo se teď dá dokonale využít. A i na tom je založen kuchyňský trend roku 2018 a dalších let. Do kuchyní se teď dávají takzvaná inteligentní úložiště, kterých kuchyně Oresi nabízejí širokou škálu velikostí, tvarů, způsobů otevírání i uložení. Samozřejmostí už je využití volného místa v rozích.

Díky inteligentním úložištím můžete v kuchyni vše uložit dovnitř. Díky tomu bude vaše kuchyně vždy působit čistým a uklizeným dojmem, aniž by vám to dalo větší práci. A co víc si v současné uspěchané době přát?

Třídění odpadu snadno a bez zápachu

Že má třídění odpadu smysl, to už jsme si mnohokrát ověřili. Ale ne vždy je to snadné, hlavně když k tomu domácnost není vybavená. Díky dvoukřídlým skříňkám a výsuvným blokovým košům od Oresi, které maximalizují úložný prostor pro odpad a minimalizují unikající odér, rozhodně nebude třídění na obtíž.

Kuchyně mají být chytré

Do všeho teď dáváme umělou inteligenci. A trend v kuchyních 2018 a dále není výjimkou. Chytré a multifunkční elektrické spotřebiče, nejlépe ty zabudované, usnadní život a naplní současný trend, který volá po vyklizení místa na lince, po uhlazeném vzhledu a chytrých řešeních.

Vybrat si může každý

Že je krásná nová kuchyně cenově nedostupná, to už dávno neplatí. Důkazem mohou být různé cenové a designové řady od Oresi. Trendem roku 2018 je nabídka pro každého, ať je či není omezen rozpočtem. Pro náročnější zákazníky je určena například prémiová řada Livanza nebo luxusní kuchyně od Bauformat prodáváné právě u Oresi.

A pro uživatele, kteří šetří i na další vybavení domácnosti, se jistě najde krásná kuchyně v modelech střední třídy Dolti. Je nejširší ve své nabídce a nejvíce vyráběná, proto i její dodání je otázkou krátké doby. Nabízí škálu atraktivních dezénů, mimořádně variabilní řadu modulů a prostorových řešení, rozsáhlé příslušenství. To vše pro vysoký uživatelský komfort a za rozumnou cenu, kterou si výrobce může dovolit právě díky velkému rozsahu výroby.

Kuchyně roku 2018 ladí s ostatními částmi interiéru

Naprostým hitem tohoto roku a dalších let je pak doplnění interiéru podobným nábytkem, jaký máte v kuchyni. Tedy nábytkem ve stejném stylu, který výrazově navazuje na design kuchyně.

A právě kuchyně Oresi se v tomto trendu realizují do nejmenšího detailu – nabízejí nábytek Creativo, který je navržen přímo pro tuto značku. Díky němu můžete dát svému bydlení koncept. Tedy začít kuchyní a podle ní doplnit zbytek interiéru, ať už jde o pracovní, relaxační nebo obývací část.

 

2 komentáře
 1. Dobrý den
  ja zacala premyslet o kuchyni v takovem styluhttps://eshop-sinks.cz/content/34-kuchyne-ve-venkovskem-stylu-utulna-a-plna-vzpominek
  co myslite? Leti to?

  Komentujte

  Obydlíčko
  Logo