Zaujalo: Pracovní stůl Jobs od Wuders

Občas narazím na opravdu krásné produkty, kde vidíte na první dobrou poctivé materiály. Samozřejmě doprovázené adekvátní cenovkou, protože nízká cena hlavně u nábytku indikuje, že se na všem hodně šetřilo. Takto mě oslovil třeba pracovní stůl od Wuders.

Wuders na mě vyskočili v reklamě na Facebooku, takže jsem se na ně kouknul více. Parta mlaďochů, kteří chtějí dělat hezké a poctivé věci. Eshopová platforma Shoptet s nimi dokonce udělala sérii rozhovorů, mrněte třeba na ten z letošního března.

A teď už ke stolu.

Minimalisticky vypadají blok tvoří dvě kovové poličky s černou nebo bílou povrchovou úpravou. Na nich leží masivní deska. Dřevo je ošetřeno voskovým olejem Osmo. Kresba dřeva je plně viditelná a dodává stolu šmrnc. kontrast kovu a dřeva prostě funguje.

Pořídit si jej můžete ve třech rozměrech:

  • 160 x 70 cm
  • 190 x 70 cm
  • 220 x 70 cm

Výška stolu je 75 centrimetrů. Jedna z poliček (velikost desky v ní je 55 cm x 250 cm) může sloužit díky uspořádání prostor jako místo pro PC skříň, druhá pak na dokumenty.

Něco stolu ale chybí. Tím je možnost vedení kabeláže v desce. Na fotce ve volném prostoru vypadá skvěle, počítač ale i třeba lampu na stole musí něco napájet.

Na detaily se můžete podívat tady. Cenovka se běžně blíží skoro 20 tisícům korun.

Zaujalo vás něco?

      Komentujte článek

      Obydlíčko