Zaujalo: Pracovní stůl Jobs od Wuders

Občas narazím na opravdu krásné produkty, kde vidíte na první dobrou poctivé materiály. Samozřejmě doprovázené adekvátní cenovkou, protože nízká cena hlavně u nábytku indikuje, že se na všem hodně šetřilo. Takto mě oslovil třeba pracovní stůl od Wuders.

Wuders na mě vyskočili v reklamě na Facebooku, takže jsem se na ně kouknul více. Parta mlaďochů, kteří chtějí dělat hezké a poctivé věci. Eshopová platforma Shoptet s nimi dokonce udělala sérii rozhovorů, mrněte třeba na ten z letošního března.

A teď už ke stolu.

Minimalisticky vypadají blok tvoří dvě kovové poličky s černou nebo bílou povrchovou úpravou. Na nich leží masivní deska. Dřevo je ošetřeno voskovým olejem Osmo. Kresba dřeva je plně viditelná a dodává stolu šmrnc. kontrast kovu a dřeva prostě funguje.

Pořídit si jej můžete ve třech rozměrech:

 • 160 x 70 cm
 • 190 x 70 cm
 • 220 x 70 cm

Výška stolu je 75 centrimetrů. Jedna z poliček (velikost desky v ní je 55 cm x 250 cm) může sloužit díky uspořádání prostor jako místo pro PC skříň, druhá pak na dokumenty.

Něco stolu ale chybí. Tím je možnost vedení kabeláže v desce. Na fotce ve volném prostoru vypadá skvěle, počítač ale i třeba lampu na stole musí něco napájet.

Na detaily se můžete podívat tady. Cenovka se běžně blíží skoro 20 tisícům korun.

We will be happy to hear your thoughts

   Komentujte

   Obydlíčko
   Logo