Hledáte nemovitost svých představ? PSN vám s tím pomůže!

Pokud si přejete bydlet v oblasti Kladna, Pardubic, Hradce Králové nebo Prahy, můžete k vyhledání nemovitosti využít služeb společnosti PSN. Ta má v portfoliu mnoho zajímavých nemovitostí pro bydlení i podnikání, včetně známého Metronomu na Letné, který tvoří i důležitou součást loga společnosti. Proč zrovna PSN? Je totiž přímým majitelem nabízených nemovitostí k pronájmu, proto si může dovolit garantovat výhodné podmínky jak při pronájmu, tak při prodeji. A k tomu samozřejmě i kompletní servis.

Je libo byt, kancelář, výrobní prostory nebo sklad? Všechno je k mání!

Společnost PSN patří k těm, co se neorientují pouze na bydlení, ale ve svém portfoliu mají zahrnuty i nebytové prostory, konkrétně kanceláře a sklady. Ale to není vše. Pořídit tu můžete třeba i byt s výnosem, což je dlouhodobě pronajatý byt, který je vhodný k bezpečnému uložení a zhodnocování finančních prostředků vás, tedy soukromých investorů.

Byty dostupné v projektu Dejvice House

V majetku společnosti je i největší skladovo – výrobní areál v Praze. Ten je kousek od metra Zličín. A obsahuje řádově 100 000 m² skladů a výrobních prostor, k tomu 20 000 m² kanceláří, které jsou s výrobními prostorami propojeny.

Prodej nebo pronájem? Záleží na vás!

Chcete si pořídit nový, rozestavěný nebo rekonstruovaný byt? Stačí si prohlédnout nabídku společnosti PSN, která je pestrá a většinou obsáhne okolo 150 bytů. Ale jak už víme, společnost se orientuje i na nabídku kanceláří a obchodních prostor. K tomu si připočtěte činžovní domy, dvorní objekty a půdy nebo již dříve zmíněné skladové prostory.

Koupě nemovitosti je finančně náročná, zejména v případě koupě bytu, kdy nejde o podnikatelský projekt. A tak se PSN dohodla s Hypoteční bankou na spolupráci, jejímž výsledkem je HYPOTÉKA od PSN. Pomocí ní lze zaplatit až 90 % kupní ceny bytu, takže zájemci o byt stačí mít našetřeno jen základních deset procent ceny.

K pronájmu jsou od PSN byty, kanceláře, obchodní prostory, výrobní prostory a prostory skladové. K tomu pronájem dalších typů komerčních nemovitostí. Doba pronájmu je předem dána, někdy se jedná o krátkodobý pronájem, jindy jde o záležitost dlouhodobou. K pronájmům komerčních prostor jsou nabízeny i s nimi spojené služby.

Rezidenční projekty – citlivé i odvážné doteky historie a současnosti

Chloubou společnosti jsou rezidenční projekty. Většinou se jedná o historicky cenné bytové domy v atraktivních lokalitách, které prošly citlivou rekonstrukcí. Důraz je zde více než kde jinde kladen na pečlivé provedení, zachování původních architektonických prvků a vysoký standard vybavení.

Byty v rezidenčních projektech mívají k dispozici i společné prostory domu, o které bylo v rekonstrukci také vždy dobře postaráno. Proto dokáží ve výsledku nabídnout neobyčejné kouzlo. Ale i když jste student, mladý pár, senior či rodina s malými dětmi, i vy můžete v nabídce rezidenčních projektů najít cenově dostupné a zároveň kvalitní bydlení. Stačí si projít nabídku PSN s metronomem.

We will be happy to hear your thoughts

      Komentujte

      Obydlíčko
      Logo