Co přinese veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2019?

Již čtrnáctý veletrh vytápění, krbů, kamen, úspor energií a jejich využití je zaměřený především na moderní technologie vytápění, obnovitelné zdroje energií a zateplování.

O čem veletrh bude

Oblast vytápění a zateplení rodinných domů, bytových jednotek a dalších budov je jednou z oblastí, která se vyvíjí doslova každým dnem. Hlavními důvody jsou stále vyšší nároky na úspory za teplo a chlazení i legislativa, která vstoupí v platnost rokem 2020. Od tohoto data bude možné stavět domy již jen s tzv. téměř nulovou spotřebou energie anebo domy pasivní. Rozhodnutí je v souladu s direktivami evropské unie a je zaměřené na úspory energií, zdrojů a dalšího rozvoje technologii z obnovitelných zdrojů.

Už jen přehled jednotlivých výstavních kategorii veletrhu moderní vytápění 2019 ale napovídá, že návštěvníci budou mít možnost se prakticky seznámit se všemi novinkami v oblasti vytápění, zateplovacích materiálů a technologii.

Znamená to, že Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2019 již nebude jen o ekonomice provozu a ekologii, ale i o naplnění požadavků moderní architektury, nových stavebních materiálech, možnosti spolupráce více spotřebičů využívajících různé energetické zdroje a přihlédnutí k zvyšujícím se nárokům na komfort bydlení.

S nadcházejícími požadavky na tepelně izolační vlastnosti budov, již přestává platit tradiční rovnice, kdy maximální výkon, přiměřená cena a nízké provozní náklady, jsou optimální variantou pro výběr otopné soustavy. Mnohem více než na výkonu samotném již záleží na rozpětí regulace výkonu, – u krbů či krbových kamen na tuhá paliva, nízkoteplotních podlahových, stropních či stěnových systémů, možnostech hybridních bivalentních topných soustav a mnoha dalších zdrojů.

klikněte pro podrobnosti

Koho na veletrhu najdete

Veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2019 se zúčastní řada předních odborníků a firem z nichž alespoň namátkou uveďme některé, jako například:

 • AC Heating s.r.o. zastoupená firmou KUFI INT, s.r.o
 • Viessmann, spol. s r.o.
 • REGULUS spol. s r.o.
 • Mastertherm s.r.o.
 • FENIX Trading s.r.o.
 • Vaillant Group Czech s.r.o.

a mnoho dalších.

Veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ 2019 bude v předvečer nadcházejících změn ve stavební legislativě veletrhem klíčovým a o to zajímavějším.

Další podrobnosti

Více informací naleznete na www.modernivytapeni.cz

Zaujalo vás něco?

   Komentujte článek

   Obydlíčko